توجه : تجارت ساز شرکتی قانونی هست و جزو شرکت های هرمی یا شبکه ای نیست و کلیه پورسانتها و درآمد بصورت آنلاین و آنی به حساب شما واریز میشود.

وقت پول درآوردن از اینترنته !

تجارت ساز ، امکانی را برای شما در نظر گرفته که به راحتی میتوانید کسب و کار شخصی خود را داشته باشید ودرآمد قابل توجهی را نصیب خود و خانواده خود کنید.

     

یک شغل دائمی با درآمد تضمینی در اختیار شماست

اگر امکانات ، سرمایه اولیه ، تجربه و تخصص ندارید و اگر پارتی هم ندارید
اما درآمد میلیونی می خواهید ، می توانید با تجارت ساز همکاری کنید !!!
شما میتوانید با ثبت نام در طرح مشارکت در فروش تجارت ساز ، به سادگی و در عرض چند دقیقه کسب و کار مجازی خودتون رو داشته باشید و سود خوبی از فروش ببرید...


  • بدون نیاز به سرمایه
  • بدون نیاز به داشتن تجربه، تخصص و تحصیلات خاص
  • تعیین میزان سود توسط شما
  • دریافت سیستم کسب وکار مجازی
  • تسویه حساب آنی
 
سیستم مشارکت در فروش تجارت ساز مخصوص شماست، که مایل هستید بدون صرف وقت و هزینه زیاد و در کنار شغل فعلی خود به یک درآمد ثابت برسید و یا حتی بصورت حرفه ای در زمینه فروش و راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی فعالیت کنید و آن را به عنوان شغل اصلی خود در نظر بگیرید:

افرادی که به دنبال منبع درآمد دیگری هستند

اگر شما در حال حاضر هم شاغل هستید، میتوانید حساب ویژه ای بر روی این طرح باز کنید. سیستم مشارکت تجارت ساز به عنوان یک شغل پاره وقت میتواند مزیت های اقتصادی خوبی برای خانواده شما داشته باشد.

دانشجو ها

دانشجوهای سراسر کشور که قصد دارند هزینه های تحصیل خود را خودشان تقبل کنند و یا به دنبال کمک هزینه تحصیلی هستند، میتوانند از مزایای این طرح بهرمند شوند.

شهرستانی ها

حتما لازم نیست تهرانی باشید! در هر کجای ایران میتوانید وارد سیستم شده و شروع به فروش و کسب درآمد کنید!

روش کار و سرویس ها

تجارت ساز ، یک کسب وکار مجازی حرفه ای و پیشرفته که با راه اندازی وب سایت و اپلیکیشن موبایل برای اشخاص ، شرکت ها ، سازمان ها و کسب و کارهای مختلف تنها در سه مرحله ساده ، بدون نیاز به دانش برنامه نویسی و با صرف هزینه خیلی ناچیز می باشد تا همه بتوانند با سایتی حرفه ای و پیشرفته و با ظاهری شکیل و زیبا فعالیت خود را در دنیای مجازی آغاز کنند.
شما می توانید بدون هیچ هزینه ای و بدون هیچ دانش فنی اقدام به بازاریابی و فروش سایت با لینک اختصاصی خود نمایید


آموزش کسب و کار اینترنتی

توجه: کلیه سفارشات آنلاین میباشد . لطفا جهت ثبت نام مشاور و پشتیبان خود را انتخاب نمایید.