سوالات متداول

بله در هر زمان می توان ماژول ها و خدمات را با همان هزینه اضافه کرد
بله، می توانید با پرداخت هزینه ماژول مورد نظر آن را به قالب اضافه کرد
بله در هر زمان میتوانید قالب اختصاصی سفارش دهید و فقط هزینه قالب را خواهید پرداخت
در طراحی سایت هیچ گاه نباید از روی قیمت، کیفیت را سنجید. بلکه باید نمونه کارها را مقایسه کرد و مهمتر آنکه سیستم مدیریتی سایت ها نقش کلیدی دارد.
طراحی سایت در تجارت ساز به چندین شکل مختلف است:
۱- طراحی سایت با قالب اختصاصی و عدم فروش مجدد قالب توسط شرکت ( حداقل قیمت سایت های شرکتی (معرفی ) : ۳ میلیون تومان، حداقل قیمت سایت های فروشگاهی ۷٫۵ میلیون )
۲- طراحی سایت با قالب سفارشی و اجازه فروش مجدد قالب توسط شرکت ( قیمت سایت های معرفی با امکانات استاندارد: ۲٫۵ میلیون تومان، قیمت سایت های فروشگاهی با امکانات استاندارد ۳٫۶ میلیون تومان )
۳- طراحی سایت با قالب پیش ساخته و اجازه فروش مجدد قالب توسط شرکت
دلایل بالا بودن هزینه در حالت ۱:
– جلسات متعدد کارفرما با بخش های مختلف شرکت از جمله بخش گرافیک و امکان درخواست تغییر طرح به تعداد دلخواه.
– زمان بر بودن پروسه تولید به دلیل هماهنگی های مختلف با کارفرما در هر مرحله از تولید.
– قالب گرافیکی انحصارا برای کارفرما تولید می شود بنابراین کل هزینه تولید به یکباره توسط یک مشتری(کارفرما) پرداخت می شود.
– راه اندازی خط تولید اختصاصی پروژهتفاوت حالت ۱ و ۲
تمامی مراحلی مشابه حالت ۱ است اما در حالت ۲ پیمان کار قالب تولید شده را به مشتریان جدید نیز می فروشد. و پروسه تولید سفارشات بعدی خودکار است.دلیل پایین بودن هزینه در حالت ۳
– در حالت ۳ جلسات بین کارفرما و پیمان کار وجود نخواهد داشت و قالب ها توسط تیم طراحی و تولید شرکت ساخته می شوند.
– مراحل بازطراحی به دلیل مشخص بودن تمام جزیات وجود نخواهند داشت.
– قالب ها در حالت انبوه به فروش می رسند و در نتیجه هزینه تولید فقط بر عهده یک مشتری نخواهد بود.
– پروسه تولید خودکار است و نیروی انسانی در هر سفارش نیاز نیست.
موارد زیر را باید در مورد طراحی سایت در نظر گرفت:
– هیچ وقت طراحی سایت خود را به اشخاص حقیقی نسپارید. در طراحی سایت حداقل چندین تخصص در رشته های مختلف نیاز است و تمامی این تخصص ها نمی تواند در یک شخص به طور کامل وجود داشته باشد. علاوه بر این اشخاص حقیقی هر لحظه ممکن است به دلایل مختلف شما را تنها بگذارند و مجبور به طراحی سایت مجدد شوید.برای پشتیبانی باید مطمئن شوید که شما از یک شرکت خدمات میگیرد و دارای بخش پشتیبانی مجزا است. با بررسی نمونه کارها و سابقه شرکت آشنایی اولیه با شرکت پیدا کنید.
همچنین شرکت های که بصورت تخصصی فقط طراحی سایت انجام می دهند به دلیل اشراف کامل به آنچه تولید کرده اند از قابلیت پشتیبانی بهتری برخوردارند.
نحوه پشتیبانی در تجارت ساز:
– امکان تماس تلفنی در روزهای کاری از ساعت ۹ الی ۵ بعد از ظهر
– امکان درخواست تیکت در هر ساعت از شبانه روز
– امکان گفتگوی آنلاین با بخش پشتیبانی
– تماس های دوره ای بخش پشتیبانی با شما
– تماس های دوره ای بخش کنترل کیفیت با شما جهت ارزیابی کیفیت خدمات شرکت
کنترل پنل مدیریتی این وب سایت ها  آسان بوده  و کاربری آسان از فاکتورهای بسیار مهم  آن است. هیچ گونه دانش برنامه نویسی جهت ویرایش و بروز رسانی سایت نیاز نیست، برای هر مورد ابزارهای لازم تدارک دیده شده است و حتی بدون آموزش با اولین نگاه قادر خواهید بود به ویرایش سایت خود بپردازید.
کسب رتبه های برتر به دو عامل بستگی دارد:
۱: نحوه کدنویسی و رعایت ساختارهای مورد انتظار موتورهای جستجو مانند گوگل و سرعت وب سایت توسط شرکت طراح.
۲: مجموعه عواملی که موتور جستجو براساس آن ها تشخیص می دهد وب سایت شما نسبت به رقبا مفید تر است.
مهمترین این عوامل به شرح زیر هستند:
– میزان محتوای سایت و دست اول بودن مطالب آن نسبت به رقبا
– نرخ افزایش مطالب جدید در بازه های زمانی مشخص نسبت به رقبا
– میزان فعالیت در شبکه های اجتماعی و تعداد بازدیدهای ارجاعی از این شبکه ها در مقایسه با رقبا
مورد اول از طرف ما به طور کامل بر روی سایت ها رعایت شده است و همچنین در آینده به صورت رایگان در صورت نیاز بروز رسانی می شود.
مورد دوم توسط شما قابل انجام است و همچنین در بخش آموزش به طور مرتب آموزش های لازم در این باره را خواهید آموخت. همچنین در صورتی که بخواهید ما این موارد را نیز انجام دهیم می بایست بر اساس کلمات کلیدی برآورد هزینه شود.
پیشنهاد ما در مورد قرار گرفتن در رتبه های نخست بدین شکل است:
* اگر میزان رقابت در کلمات کلیدی شما متوسط یا کمتر است تنها کافی است به طور معمول به درج محتوا بپردازید، به دلیل کامل بودن ساختارهای کدنویسی شما در رتبه های نخست قرار میگیرد و نیاز به هزینه اضافه نیست.
* اگر رقابت در کلمات کلیدی مورد نظر شما زیاد است بهتر است توجه ویژه به میزان محتوا و فعالیت در شبکه های اجتماعی داشته باشید و اگر مایلید می توانید این کار را به ما بسپارید. در این حالت برای هر کلمه کلیدی باتوجه به میزان سختی و رقبا هزینه و زمان برآورد می گردد.
با مراجعه به سامانه ENamad.ir می توانید نسبت به أخذ نماد اعتماد اقدام نمایید،همچنین می توانید درخواست نمایید مراحل أخذ نماد اعتماد توسط بخش پشتیبانی برای شما انجام شود
سرویس های درگاه پرداخت بانک های مختلف تعبیه شده است،تنها کافی است به شعبه بانک خود مراجعه نمایید و فرم مربوطه را تکمیل نمایید، بانک نام کاربری و رمز را در اختیار شما قرار می دهد و با وارد کردن آن در قسمت مدیریت حساب های بانکی درگاه پرداخت آنلاین متصل به حساب شما فعال می شود
 ماهیانه فقط ۵۰ هزار تومان در سالهای بعد بعنوان هزینه پشتیبانی برنامه نویسی ، هزینه تمدید دامنه و هزینه تمدید هاست اخذ می گردد
وب سایت با دامنه  ir   انتخابی شما تحویل داده می شود و پس از تحویل نیز امکان تغییر و یا اتصال دامنه جدید به وب سایت را خواهید داشت. اگر از قبل دامنه ندارید بخش پشتیبانی با شما تماس خواهند گرفت و پس از اینکه اسم دلخواه را از شما دریافت کردند اقدام به ثبت و تنظیم آن خواهند کرد. توجه نمایید که دامنه Ir هدیه و سایر پسوند ها نیازمند پرداخت هزینه های مربوطه می باشند.
نیاز به تهیه هاست نیست. این قالب ها همراه با کنترل پنل مدیریتی تجارت ساز بر روی هاست بسیار قوی و با ۱۰۰۰  مگا بایت (قابل ارتقا) به شما تحویل داده می شود.
پس از سفارش شما  در سامانه مشتریان  تیکتی حاوی آدرس وب سایت(انتخابی)،نام کاربری و کلمه عبور دریافت خواهید کرد و با این اطلاعات می توانید وارد پنل مدیریتی سایت شده و بخش های مختلف را مدیریت نمایید
توجه شما را به موارد زیر جلب می کنیم:
* این تنها یکی از خدمات جدید تجارت ساز است. تا این لحظه تعداد مشتریان تجارت ساز در سرویس های مختلف بالغ بر ۲۰۰۰  است.
* تجارت ساز در بخش طراحی سایت و نرم افزارهای تحت وب در مقیاس بزرگ و کوچک تجربه فراوان دارد
* تولید و توسعه پلت فرم های تجارت ساز مطابق با آخرین تکنولوژی ها و با بالاترین استانداردها انجام می شود و این مورد با مشاهده نمونه کارها به راحتی مشهود است.
* اهداف بلند مدت ما موجب تلاش مجدانه در رضایت مندی مشتری شده است. به همین خاطر پشتیبانی و بازخورد مصرف کننده برای ما بسیار حائز اهمیت است.
بله، مرتفع سازی هرگونه مشکل و یا راهنمایی توسط بخش پشتیبانی انجام می شود
مزایا:
۱- تحویل در زمان کمتر
۲- قیمت بسیار پایین تر
۳- آماده بودن از هر لحاظ برای ورود محتوا
معایب:
۱: عدم امکان دخالت در طراحی و چیدمان
۲: خاص و یونیک نبودن ظاهر وب سایت
سایت های آماده از قبل یکبار طراحی شده اند و در تعداد انبوه فروش می روند همچنین دیگر مراحل طراحی گرافیک و جلسات متعدد مربوط به طراحی اختصاصی را شامل نمی شوند و هزینه تولید پایین تری دارند.همچنین ممکن است به دلیل تکاملی بودن قالب های سایت های آماده کیفیت و امکانات آن ها بیشتر نیز باشد
این وب سایت ها بر روی سرورهای قدرتمند  تجارت ساز میزبانی می شوند و در همه آن ها سیستم های پشتیبان گیری همراه با مانیتورینگ ویژه وجود دارند.همچنین می توانید از فایل های خود نسخه پشتیبان نیز تهیه نمایید

توجه: کلیه سفارشات آنلاین میباشد . لطفا جهت ثبت نام مشاور و پشتیبان خود را انتخاب نمایید.